“Reputation” od Taylor Swift już dostępne w serwisach strumieniowych!

W ostatnich miesiącach Taylor Swift zdecydowanie udało się skutecznie podgrzać atmosferę wokół swojego nowego wydawnictwa. Premiera albumu “Reputation” miała miejsce 10 listopada i już w pierwszych dniach sprzedało się ponad milion kopii tego krążka, przez co na naszych oczach kolejny raz tworzy się historia muzyki pop. Na tym jednak zapewne nie koniec, bowiem płyta właśnie oficjalnie trafiła do serwisów strumieniowych. 

Premiera “Reputation” to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń tego roku w muzyce pop. Najnowsza płyta Swift rozeszła się ostatecznie w pierwszym tygodniu w imponującej ilości około dwóch milionów egzemplarzy. Co więcej jest to wynik bazujący jedynie na sprzedaży fizycznej oraz cyfrowej, bowiem album nie ukazał się jak dotąd w serwisach strumieniowych – aż do teraz, kiedy to nowa płyta Taylor oficjalnie trafia właśnie do serwisów takich jak Spotify czy Deezer. Na trafienie wydawnictwa do streamingu fani musieli ostatecznie czekać aż trzy tygodnie od premiery.

Warto również wspomnieć, że “Reputation” jest pierwszym albumem od dwóch lat, który rozszedł się w nakładzie większym niż milion kopii w Stanach Zjednoczonych, a poprzedni rekord należał do Adele i jej krążka “25” z 2015 roku. Przypomnijmy też, że poprzednim albumem Swift jest krążek “1989” z 2014 roku, który wygenerował takie hity jak “Shake It Off”, “Blank Space” czy “Bad Blood”. Premierowe wydawnictwo “Reputation” promują jak dotąd single “Look What You Made Me Do” oraz “…Ready For It?”A czy Wy nabyliście już najnowszy krążek Taylor? Jeśli nie, to możecie posłuchać w całości nowego wydawnictwa artystki poniżej!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus