Ramona Rey SOLO z koncertem w Radiu Zet Chilli. Wiemy, co zaśpiewa!

Już dziś o godzinie 21:00 w audycji Gabi Drzewieckiej “Gabinet dźwięku” na antenie Radia Zet Chilli Ramona Rey zagra wyjątkowy koncert. Będzie to pierwszy całkowicie solowy występ wokalistki, która sama zagra na wszystkich instrumentach.

Przy promocji płyty “Ramona Rey 4” artystka kojarzona do tej pory z klubową elektroniką, stawia na akustyczne wykonania swoich piosenek na żywo. Co więcej, Ramona nie tylko śpiewa, ale i udowadnia swój talent instrumentalny. Występowała już w telewizji wyposażona jedynie gitarę. Teraz poszła o krok dalej. Dziś po godzinie 21:00 w Radiu Zet Chilli Ramona zaprezentuje na żywo utwory z najnowszej płyty w nowych wersjach, do których sama będzie akompaniować sobie na fortepianie elektrycznym i syntezatorach. Sama obsłuży też mikser i posłuży się efektami wokalnymi.

W playliście dzisiejszego koncertu znajdą się utwory: “Jak Ty”, “Kim być”, “Seneka” w nowych aranżacjach, remiks piosenki “Kim być” oraz utwór “Dopiero”.

Za kilka dni zarejestrowany koncert będzie można także obejrzeć w formie wideo na stronie radia oraz na YouTube.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus