Ramona Rey i podwójny teledysk do “Kim Być” oraz “Seneka”!

Są artyści, którzy mimo braku wielkiej popularności, dalej robią swoje i o nią specjalnie się nie ubiegają, skupiając się głównie na przekazie artystycznym swoich piosenek. Jedną z nich jest Ramona Rey, która w tym roku zaprezentowała “Ramona Rey 4”. Jeśli jeszcze do tej pory nie sięgnęliście po jej muzykę, właśnie macie ku temu dobry moment, bowiem artystka zaprezentowała nowy klip.

Dziś do sieci trafił długi, dwuczęściowy teledysk promujący nową płytę (pierwszy z nich to propozycja “Jak Ty). Obraz autorstwa Bartosza Brzezińskiego i Tomka Ślisickiego wykorzystuje jednocześnie dwie piosenki “Kim Być” oraz “Seneka“. Powstały do nich film jest odpowiedzią na dzisiejszą trudną i napiętą sytuację polityczną na świecie. Fabuła opowiada o losach dwóch bohaterek (w jedną z nich wciela się Ramona), przebywających na terenie objętym wojną. I choć dziewczyny starają się zachować pozory normalnego życia, płacą najwyższą cenę, jaką ponoszą niewinni ludzie, którzy zupełnie przypadkowo znajdują się w centrum konfliktu.

Wideo prezentujemy poniżej:

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus