Sia w singlu “Santa’s Coming For Us”! | POPHEART.pl

Premiera “Everyday Is Christmas” od Sii już wkrótce! Posłuchaj singla “Santa’s Coming For Us”

Australijska piosenkarka Sia, znana z takich hitów jak “Chandelier” czy “Elastic Heart”, niedawno zapowiedziała wydanie swojego pierwszego świątecznego albumu. Po zmianie wytwórni artystka natychmiast rozpoczęła prace nad kolejnym projektem, który będziemy mogli usłyszeć w całości już za kilkanaście dni. Póki co jednak w ramach oczekiwania piosenkarka oddała w ręce fanów premierową kompozycję z nowej płyty!

Wydawnictwo “Everyday Is Christmas” to pierwszy świąteczny projekt Sii, który jest jednocześnie jej debiutem fonograficznym pod szyldem wytwórni Atlantic Records. Premiera płyty planowana jest na 17 listopada i w jej skład wejdzie dziesięć premierowych kompozycji, które według zapowiedzi będą utworami zarówno szybszymi, jak i spokojnymi balladami. Singlem promującym wydawnictwo została piosenka “Santa’s Coming For Us”, która zadebiutowała w sieci 30 października. Warto wspomnieć, że za całość materiału odpowiedzialni są tym razem sama artystka oraz producent Greg Kurstin.

Sia - Everyday Is Christmas cover

Sia / Maddie Ziegler / Atlantic Records / Monkey Puzzle

Tracklista:
1. Santa’s Coming For Us
2. Candy Cane Lane
3. Snowman
4. Snowflake
5. Ho Ho Ho
6. Puppies Are Forever
7. Sunshine
8. Underneath The Mistletoe
9. Everyday is Christmas
10. Underneath The Christmas Lights

Przypomnijmy, że ostatnia płyta Sii pod szyldem wytwórni RCA Records, “This Is Acting”, pojawiła się w sklepach jeszcze w styczniu 2016 roku. Kilka miesięcy później, 21 października, do sprzedaży trafiła reedycja tego albumu. Swego czasu spekulowano również o możliwości wydania przez wokalistkę nowego albumu zatytułowanego “We Are Children” jeszcze przed końcem zeszłego roku, co jednak ostatecznie nie doszło do skutku. Piosenki “Santa’s Coming For Us” możecie posłuchać poniżej! Czy to z Sią spędzicie tegoroczne święta?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus