Grace VanderWaal album Just The Beginning | POPHEART.pl

Posłuchaj albumu Grace VanderWaal, którą okrzyknięto “nową Taylor Swift”!

Grace VanderWaal, 13-letnia wokalistka, autorka piosenek i zwyciężczyni 11. sezonu program „America’s Got Talent” , podbiła serca Ameryki swoim talentem i własnymi, oryginalnymi piosenkami, które śpiewała w programie, akompaniując sobie na ukulele. Okrzyknięta „nową Taylor Swift”, po wygraniu talent show skupiła się na pracy w studio, czego efektem była EP-ka „Perfectly Impatient” z wszystkim 5 oryginalnymi piosenkami wykonywanymi w przez nią w programie. Teraz przyszedł czas na album!

Debiutancki album Grace VanderWaal „Just The Beginning” jest już dostępny w sklepach oraz sprzedaży cyfrowej. Płyta zawiera podbijający listę przebojów singiel „Moonlight” oraz ujawnione wcześniej utwory „Sick of Being Told”, “So Much More Than This” i „Escape My Mind”Grace, która jest autorką wszystkich piosenek na płycie, współpracowała z takimi twórcami i producentami, jak Ido Zmishlany (Shawn Mendes, Camila Cabello), Kinetics & One Love (Hailee Steinfeld), Greg Wells (Katy Perry, Adele), Gregg Wattenberg (Train, Phillips Phillips) i Sean Douglas (The Chainsmokers, Demi Lovato).

Grace doczekała się także wyjątkowego wyróżnienia od kultowej firmy produkującej instrumenty muzyczne. Fender wypuści na rynek specjalne ukulele podpisane przez wokalistkę – 13-letnia Grace jest najmłodszym w historii artystą, której dedykowany instrument Fender wypuści na rynek.

TRACKLISTA:

 1. Moonlight
 2. Sick of Being Told
 3. Burned
 4. Just A Crush
 5. So Much More than This
 6. Escape My Mind
 7. Talk Good
 8. Florets
 9. Insane Sometimes
 10. A Better Life
 11. City Song
 12. Darkness Keeps Chasing Me

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus