ONE OK ROCK ponownie w Polsce! | POPHEART.pl

ONE OK ROCK kolejny raz w Polsce! Znamy support na warszawskim koncercie zespołu

Japoński zespół ONE OK ROCK już wkrótce kolejny raz wystąpi w Polsce! Po ostatnim wyprzedanym koncercie oraz premierze ich kolejnego studyjnego wydawnictwa grupa pojawi się w naszym kraju ponownie, tym razem w ramach najnowszej trasy Ambitions Tour. Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead kolejny polski koncert zespołu odbędzie się już 3 grudnia w warszawskiej Hali Koło. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży!

ONE OK ROCK to japoński zespół utworzony w 2005 roku, który w ciągu ostatnich kilku lat zyskał niebywały rozgłos nie tylko w swoim rodzinnym kraju, ale także poza nim. W skład grupy wchodzą Takahiro Moriuchi (Taka)Toru Yamashita (Toru), Ryota Kohama (Ryota) oraz Tomoya Kanki (Tomoya). Panowie mają na swoim koncie aż osiem studyjnych płyt, z czego najnowsza, zatytułowana “Ambitions”, po raz pierwszy w ich karierze trafiła do sprzedaży także w całości w języku angielskim. W kilku z ich najnowszych kompozycji pojawili się także znani szerokiej publice goście tacy jak grupa 5 Seconds of Summer czy wokalistka Avril Lavigne, których udział w projekcie z pewnością zapewni panom rozgłos w mediach głównego nurtu.

Od 2014 roku ONE OK ROCK w coraz większym stopniu stawiają na karierę międzynarodową. W prace nad ostatnim krążkiem zespołu zaangażowany był Kellin Quinn ze Sleeping With Sirens, a dzięki występom na Vans Warped Tour czy wspólnej trasie z All Time Low ONE OK ROCK wyrobili sobie markę na całym świecie. Europejska i amerykańska trasa koncertowa zakończyła się ogromnym sukcesem, a ich pierwszy występ w Polsce wyprzedał się w kilka godzin! Ich muzyka to charakterystyczny wokal i emocjonalne teksty.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead zespół ONE OK ROCK już wkrótce kolejny raz wystąpi w Warszawie! W roli supportu przed polską publicznością wystąpi tym razem zespół Crown The Empire. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Hali Koło już 3 grudnia tego roku, a bilety na wydarzenie, w cenie 125zł i 140zł, są jeszcze dostępne w sprzedaży! Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: One Ok Rock: 3.12.2017 Warszawa, Hala Koło.

Udostępnij na Google Plus