Odkrywamy: ONE OK ROCK

Dziś w naszym cyklu postaramy się przybliżyć Wam japoński zespół, który ma na swoim koncie już aż osiem albumów. W ostatnich latach grupa zyskała duży rozgłos wśród laików kultury oraz muzyki azjatyckiej, a niedawno za sprawą swojego ostatniego albumu “Ambitions”, który po raz pierwszy ukazał się także w całości w języku angielskim, panowie zyskali rozgłos również poza ich rodzinnym krajem. Dziś w cyklu “Odkrywamy” prezentujemy Wam ONE OK ROCK!

ONE OK ROCK to japoński zespół utworzony w 2005 roku, który w ciągu ostatnich kilku lat zyskał niebywały rozgłos nie tylko w swoim rodzinnym kraju, ale także poza nim. W skład grupy wchodzą Takahiro Moriuchi (Taka)Toru Yamashita (Toru), Ryota Kohama (Ryota) oraz Tomoya Kanki (Tomoya). Panowie mają na swoim koncie aż osiem studyjnych płyt, z czego najnowsza, zatytułowana “Ambitions”, po raz pierwszy w ich karierze trafiła do sprzedaży także w całości w języku angielskim. W kilku z ich najnowszych kompozycji pojawili się także znani szerokiej publice goście tacy jak grupa 5 Seconds of Summer czy wokalistka Avril Lavigne, których udział w projekcie z pewnością zapewni panom rozgłos w mediach głównego nurtu.

Od 2014 roku ONE OK ROCK w coraz większym stopniu stawiają na karierę międzynarodową. W prace nad ostatnim krążkiem zespołu zaangażowany był Kellin Quinn ze Sleeping With Sirens, a dzięki występom na Vans Warped Tour czy wspólnej trasie z All Time Low ONE OK ROCK wyrobili sobie markę na całym świecie. Europejska i amerykańska trasa koncertowa zakończyła się ogromnym sukcesem, a ich pierwszy występ w Polsce wyprzedał się w kilka godzin! Ich muzyka to charakterystyczny wokal i emocjonalne teksty.

Dodatkowo dzięki uprzejmości agencji Go Ahead zespół ONE OK ROCK już wkrótce kolejny raz wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w Hali Koło już 3 grudnia tego roku, a bilety na wydarzenie, w cenie 125zł i 140zł, są jeszcze dostępne w sprzedaży! Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: One Ok Rock: 3.12.2017 Warszawa, Hala Koło.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus