Nowa EP-ka Lany Del Rey w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy!

Spokojnie, to nie oznacza całkowite zakończenie ery “Lust For Life”, która doczeka się przynajmniej jednego teledysku. Nie mniej jednak piosenkarka zapowiedziała pewną muzyczną niespodziankę dla fanów, a poniżej prezentujemy, co wiemy na ten temat.

A wiemy na ten temat póki co niewiele. Póki co jedynie wokalistka podała takie hasło, iż wydanie takie EP-ki planuje wydać w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Dokładny tytuł mini-albumu nie jest znany, podobnie zresztą jego tracklista. Potwierdziła jednak, iż na nim znajdziemy oczekiwaną przez fanów propozycję “Yosemite“, która pierwotnie miała się znaleźć na ostatnim albumie artystki. Do tego jednak nie doszło, gdyż Amerykanka oceniła ten utwór za “zbyt radosny” i nie pasowałby do klimatu płyty.

Można zatem przypuszczać iż na nowym materiale od Lany znajdziemy ulubione piosenki, które z jakiś powodów nie znalazły się na jej krążkach – szczególnie iż swego czasu mówiła fanom, że rozważa wydanie płyty z 25 ulubionymi jej niewydanymi piosenkami.

Web Cams Sex
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus