Natalia Nykiel “bez prądu” w ramach Red Bull Stripped Session!

Nie sposób zauważyć, iż gwiazda Natalii Nykiel świeci teraz wyjątkowo mocniej – po wydaniu “Discordii” piosenkarka zebrała multum pozytywnych recenzji (sprawdź koniecznie co my sądzimy na temat jej nowego albumu!), a sama zainteresowana nie zaprzestaje intensywnie promować swój krążek. Niedawno miała premierę interaktywny klip do utworu “Kokosanki” a także teledysk do “Total Błękit“. Dziś wokalistka poczyniła kolejny krok.

Poniższe nagrania zostały zarejestrowane w ramach Red Bull Stripped Session. W ramach tego cyklu zostały zarejestrowane wykonania czterech piosenek, które oczywiście znajdziemy na drugim albumie Nykiel. O ile jednak aranżacje “Kokosanek” czy “I’m Fine” pojawiły się już wcześniej ekskluzywnie na stronie Red Bulla i pojawiają się dopiero teraz na kanale VEVO artystki, tak wykonania “Pokój 5” czy “Riki Tiki” nie pojawiały się nigdzie indzie w sieci.

Wszystkie poniższe filmy prezentujemy poniżej, a my, gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi.
Web Cams Sex
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus