Natalia Nykiel “bez prądu” w ramach Red Bull Stripped Session!

Nie sposób zauważyć, iż gwiazda Natalii Nykiel świeci teraz wyjątkowo mocniej – po wydaniu “Discordii” piosenkarka zebrała multum pozytywnych recenzji (sprawdź koniecznie co my sądzimy na temat jej nowego albumu!), a sama zainteresowana nie zaprzestaje intensywnie promować swój krążek. Niedawno miała premierę interaktywny klip do utworu “Kokosanki” a także teledysk do “Total Błękit“. Dziś wokalistka poczyniła kolejny krok.

Poniższe nagrania zostały zarejestrowane w ramach Red Bull Stripped Session. W ramach tego cyklu zostały zarejestrowane wykonania czterech piosenek, które oczywiście znajdziemy na drugim albumie Nykiel. O ile jednak aranżacje “Kokosanek” czy “I’m Fine” pojawiły się już wcześniej ekskluzywnie na stronie Red Bulla i pojawiają się dopiero teraz na kanale VEVO artystki, tak wykonania “Pokój 5” czy “Riki Tiki” nie pojawiały się nigdzie indzie w sieci.

Wszystkie poniższe filmy prezentujemy poniżej, a my, gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi.
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus