Michał Szpak prezentuje nowy singiel! Posłuchaj “Don’t Poison Your Heart”!

Wydawać by się mogło, iż z racji zakończenia roku, nie dojdzie już do ekscytujących premier singlowych. Nic bardziej mylnego – nowy utwór właśnie zaprezentował Michał Szpak, sugerując, iż nadchodzący album będzie mieć premierę już niedługo.

Kompozycja nosi tytuł “Don’t Poison Your Heart” i jest pierwszą nowością od artysty od momentu wydania debiutanckiego albumu “Byle Być Sobą“, który wyszedł w listopadzie 2015 roku. Sam krążek uzyskał status platyny w Polsce, natomiast wywodzące się z niego utwory takie jak “Color of Your Life“, czy “Jesteś Bohaterem” otrzymały wyróżnienia odpowiednio – potrójnie platynowego, oraz złotego singla. Premierowe nagranie jest efektem współpracy wokalisty z Andym Palmerem oraz Kamilem Varen – osobami, z którymi już Michał współpracował podczas nagrywania pierwszej płyty.

Singiel prezentujemy poniżej, pragniemy jednak poinformować, iż klip do dzisiejszej nowości zostanie opublikowany już w ten piątek, tj. 24 listopada. Dzień później w The Voice of Poland zostanie wyemitowany występ, w którym to piosenkarz zaśpiewa właśnie “Don’t Poison Your Heart“.

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus