MaRina powraca na scenę z nowym albumem! Posłuchaj w całości wydawnictwa “On My Way”

Marina Łuczenko-Szczęsna oficjalnie powraca na scenę muzyczną ze swoim drugim studyjnym albumem! Po wielu szumnych zapowiedziach i zaprezentowanych w między czasie singlach “On My Way”, “Takin’ Ya Rock Out” oraz “Hiding in the Water” wokalistka nareszcie oddaje w ręce fanów swój premierowy materiał, który jest już w całości dostępny do odsłuchu w serwisach strumieniowych. Posłuchajcie nowego wydawnictwa MaRiny!

Płyta “On My Way” to drugie studyjne wydawnictwo MaRiny, które trafiło do sprzedaży cyfrowej i fizycznej 17 listopada. Dodatkowo wydawnictwo zadebiutowało w serwisach streamingowych takich jak Spotify oraz Deezer dzień wcześniej, 16 listopada. Na albumie znajduje się łącznie dziesięć anglojęzycznych utworów zrealizowanych w polskich i brytyjskich studiach nagraniowych. W skomponowaniu utworu „Lay My Body Down” pomagał wokalistce sam James Arthur, zaś tekst do utworu „I Do” napisał jej mąż, piłkarz Wojciech Szczęsny.

Przypomnijmy, że swój pierwszy singiel zatytułowany “Glam Pop” MaRina wydała jeszcze w 2010 roku, natomiast jej debiutancki album “Hardbeat” trafił do sprzedaży niewiele ponad sześć lat temu, w listopadzie 2011 roku. Wydawnictwo promował utwór “Electric Bass”, który dotarł w ogólnym rankingu radiowym do trzeciego miejsca listy. Nowego albumu Mariny Łuczenko-Szczęsnej możecie w całości posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba “On My Way”? Kupicie nową płytę wokalistki?

Udostępnij na Google Plus