Magdalena Tul wystąpi w warszawskiej Stodole. Mamy dla was bilety na ten koncert

Magdalena Tul to wokalistka znana szerszej publiczności z programu “Jaka to melodia”, Eurowizji i występu w “The Voice of Poland”. Artystka pracuje nad nowym materiałem muzycznym, który usłyszymy już jutro Warszawie na koncercie promocyjnym w Stodole!

Magdalena Tul z dumą zapowiada nowy album. Płyta składać się będzie z dwóch części, które będą różniły się stylistycznie. Część A to kilka utworów ubranych w nowoczesne, idące z duchem czasu brzmienia, a co za tym idzie bogato ubarwione elektroniką. Kierunki w których porusza się artystka to pop, hip-hop, r&b i hipnotyzujące elektro. Druga część albumu to swego rodzaju kontrast i zderzenie elektroniki z muzyką old-schoolową, zagraną przy użyciu żywych instrumentów. Usłyszymy tu po prostu ładne piosenki, ubrane w brzmienia r&b z elementami rockowymi i soulowymi. Magdalena Tul po raz pierwszy sama odpowiada za kompozycję utworów.

Jednak zanim album trafi na półki sklepowe, artystka postanowiła podzielić się ze słuchaczami swoim nowym materiałem podczas specjalnej trasy koncertowej POP ART Tour, którą inauguruje wtorkowy koncert w warszawskiej Stodole. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Artystce na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy: Arek Nawrocki, Michał Milczarek, Artur Siejka, Kamil Kukla, Mariusz Fazi Mielczarek, Piotr Ziarkiewicz, Andrzej Rękas, Agata Struzik- Nawrocka, Martyna Ciok. Zaraz po warszawskim koncercie Tul wyruszy ze swoim nowym materiałem na dwa występu do Włoch.

KONKURS! Jeśli macie ochotę wybrać się na koncert Magdy, wyślijcie do nas wiadomość poprzez nasz fanpage. Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia. Kto pierwszy, ten lepszy!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus