Lyric video do kolejnego utworu z “Reputation” Taylor Swift już w sieci! Posłuchaj “Call It What You Want”

Ostatnie tygodnie bez wątpienia należą do amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Po wydaniu nowego singla “Look What You Made Me Do” oraz “…Ready For It?” i “Gorgeous” artystka wciąż nie schodzi z ust wszystkich portali muzycznych i nieustannie podkręca atmosferę wokół swojej nowej płyty. Premiera jej kolejnego wydawnictwa zbliża się wielkimi krokami, a wokalistka oczywiście nie zwalnia tempa i po teledysku do kolejnej piosenki z “Reputation” zaprezentowała też następną kompozycję z płyty.

Piosenka “Call It What You Want” to już czwarty przedsmak najnowszego materiału Taylor Swift zebranego na płycie “Reputation”, która ukaże się już za tydzień, 10 listopada, nakładem wytwórni Big Machine Records. Za produkcję kompozycji odpowiedzialny jest Jack Antonoff, który wraz z artystką współtworzył także jej warstwę tekstową. Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza współpraca wokalistki z Antonoffem podczas ery “Reputation” – inny z ich wspólnych kawałków, “Look What You Made Me Do”, trafił w ręce fanów jeszcze w sierpniu.

Czy “Reputation” faktycznie będzie tak udanym powrotem jak spodziewają się media? Są na to duże szanse, jednak przekonamy się o tym w przyszłym tygodniu, kiedy to album oficjalnie trafi do sprzedaży. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Swift zamyka album “1989” z 2014 roku, który wygenerował takie hity jak “Shake It Off”, “Blank Space” czy “Bad Blood”. Lyric video do kompozycji “Call It What You Want” prezentujemy Wam poniżej! Myślicie, że “Reputation” faktycznie otworzy zupełnie nową erę w karierze Taylor?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus