Loreen po 5 latach powraca z nowym albumem! Posłuchaj “Ride”!

Fani szwedzkiej piosenkarki Loreen wielokrotnie byli wystawiani na próby cierpliwości. Pierwsze podejście miało miejsce w 2015 roku, kiedy to wokalistka opublikowała “Paper Light (Higher)”… niestety nie skończyło się na prezentacji nowego materiału. Podobnie zresztą dwa lata później, gdy wykonywała utwór “Statements“, by przy następnych miesiącach zaprezentować EP-kę “Nude”. Oczekiwanie na premierowy, długogrający materiał właśnie dobiegło końca – płytę “Ride” możecie przesłuchać na platformach streamingowych!

Na nowym krążku od Loreen znajdziemy 9 nowych propozycji oraz nową wersję singlowego “’71 Charger“, który to zresztą ten album zapowiada. Przed premierą “Ride” mogliśmy też zapoznać się z utworem “Hate The Way I Love You“. Póki co, żaden z wymienionych nie osiągnął większego sukcesu komercyjnego, ale być może to się zmieni, wraz z premierą longplaya.

Poniżej prezentujemy klipy do dwóch wcześniej wymienionych propozycji, oraz odsłuch “Ride” z portalu Spotify. Póki co nowego materiał od Loreen dostępny jest jedynie w portalach streamingowych oraz na iTunes – nie wiadomo kiedy on pojawi się w stacjonarnych sklepach.Web Cams Sex
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus