Lana Del Rey sama wyreżyseruje swój nowy klip do piosenki “Cherry”!

Piosenkarka Lana Del Rey nie przestaje promować swojego najnowszego albumu “Lust For Life” (kliknij by przeczytać recenzję płyty!) – krążek zdobył szczyt notowań albumowych w kilkunastu krajach, a single cieszą się niemałą popularnością nie tylko wśród fanów. Niedawno została wybrana nowa piosenka do której powstanie teledysk, natomiast w tym momencie pojawiły się pewne komplikacje dotyczące jego reżyserii.

W rozmowie dla MTV wokalistka powiedziała wprost:

Rozmawiałam z kilkoma różnymi reżyserami o pomysłach, które miałam, i nikt nie polubił żadnego z nich, więc myślę, że sama mogłabym to zrobić – dla “Cherry“. Może [wyreżyseruję to] z moją siostrą, Chuck. Moja siostra jest wizualną artystką, więc powinnyśmy wrócić do starych czasów, naszych materiałów własnoręcznie robionych w hotelu czy czegoś w tym stylu.

Utwór “Cherry” będzie już czwartą propozycją z “Lust For Life“, która doczeka się klipu. Wcześniejsze propozycje to “Love“, tytułowe “Lust For Life” z gościnnym udziałem The Weeknd oraz “White Mustang” do którego klip dla przypomnienia umieszczamy poniżej.

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus