Lady Gaga wyda jeszcze jednego singla z “Joanne”?

Wydawało się, że era albumu “Joanne” dobiega końca. To wcale nie musi być prawda. Na koncercie w Montrealu Lady Gaga dała fanom do zrozumienia, że zamierza wydać jeszcze jeden singiel ze swojego ostatniego albumu.

Wczoraj (3 listopada) odbył się pierwszy po prawie dwumiesięcznej przerwie, spowodowanej złym stanem zdrowia wokalistki, koncert z trasy “Joanne World Tour”. Tym razem artystka zawitała do Montrealu. Podczas swojego występu Gaga dała fanom do zrozumienia, że to jeszcze nie koniec ery “Joanne” i prawdopodobnie będziemy mogli usłyszeć jeszcze jeden singiel z tego albumu.

“Kiedy myślę, że skończyłam z albumem “Joanne”, to okazuje się, że jest tam jeszcze jeden kwiat, który musi zakwitnąć” – powiedziała wokalistka.

Uwagę fanów przykuł moment, w którym wokalistka powiedziała te słowa. Miało to miejsce przed wykonaniem utworu “Dancin’ In Circles”. Czy oznacza to, że ten kawałek będzie właśnie kolejnym singlem promującym “Joanne”?

Ogłoszono również, że Lady Gaga dołączy do grona artystów, którzy wystąpią na tegorocznej gali American Music Awards. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada w Los Angeles. Data ta koliduje z trasą wokalistki, która tego dnia będzie miała swoje show w Waszyngtonie. Fani podejrzewają, że na gali zobaczymy na żywo fragment show Lady Gagi z tego właśnie miasta, ponieważ niewykonalne jest, aby wokalistka była w tym samym czasie w dwóch miejscach jednocześnie. Czy właśnie wtedy dowiemy się, który utwór został nowym singlem Gagi?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus