Który utwór będzie kolejnym singlem Katy Perry?

Amerykańska wokalistka Katy Perry jest obecnie w trakcie promocji związanych z jej najnowszym albumem zatytułowanym “Witness”. Krążek odnosi jak dotąd spore sukcesy na światowych listach sprzedaży, który jak dotąd promowały utwory “Chained to the Rhythm”, “Bon Appétit” oraz “Swish Swish”. Jednak już niedługo możemy poznać kolejny singiel z ostatniego albumu wokalistki!

Piosenka “Hey Hey Hey” typowana jest na nadchodzący, czwarty już, singiel z najnowszego albumu “Witness” amerykańskiej wokalistki Katy Perry. Spekulacje oraz plotki o tym, iż to własnie ten utwór będzie kolejnym utworem promującym wydawnictwo krążyły już od pewnego czasu w internecie. W ostatnich dniach wszystko zdaje się jednak potwierdzać za sprawą informacji rzekomo podanych przez brazylijski portal VEVO, który zapowiedział premierę singla i/lub klipu na 17 grudnia tego roku. Wszystkie doniesienia traktujemy na razie z rezerwą, jednak już wkrótce możemy się prawdopodobnie spodziewać dodatkowych informacji.

Katy Perry - Hey Hey Hey

Katy Perry / @PopCrave

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Katy Perry “Witness” miał swoją premierę jeszcze w czerwcu tego roku, z którego wokalistka zaprezentowała takie single jak “Chained to the Rhythm”“Bon Appétit” czy “Swish Swish”. Warto w tym miejscu wspomnieć, że za promocje związane z ostatnim singlem Katy zabrała się dość późno – w czerwcu jako jej nowy promocyjny utwór wybrano kawałek “Save as Draft”, jednak ze względu na dużą popularność “Swish Swish” plany uległy zmianie i to on został singlem. Co sądzicie o “Hey Hey Hey”, czy nada się jako kolejny singiel?

Udostępnij na Google Plus