Kolejny singiel od PRETTYMUCH już w sieci! Posłuchaj kompozycji “No More” z udziałem Frencha Montany

Amerykański boyband PRETTYMUCH stworzony przez Simona Cowella zespół w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni dorobił się ogromnej ilości publikacji prasowych, a sami członkowie grupy skupili się na budowaniu swojej pozycji i pozyskiwaniu nowych fanów. Idzie im to chyba nienajgorzej, a niektórzy wydają się widzieć w chłopakach godnych następców najpopularniejszego jak dotąd boybandu Cowella – One Direction. Po udanym debiucie ich pierwszego singla “Would You Mind”, grupa kuje żelazo póki gorące i zaprezentowała właśnie światu swój kolejny utwór!

Piosenka “No More” to kolejny singiel stworzonej niedawno formacji PRETTYMUCH, który miał swoją premierę 1 grudnia tego roku w serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej nakładem wytwórni Syco Records i Columbia Records. W samym utworze gościnnie usłyszymy również znanego rapera Frencha Montanę. Na ten moment nie są jeszcze znane losy ewentualnego przyszłego teledysku do piosenki oraz jego daty premiery, jednak o wszystkim będziemy Was oczywiście informować na bieżąco. Okładkę singla prezentujemy Wam natomiast poniżej!

PRETTYMUCH - No More

PRETTYMUCH / Syco Records / Columbia Records

Przypomnijmy, że grupa PRETTYMUCH ma na swoim koncie jak dotąd trzy single: “Would You Mind”, “Teacher” oraz “Open Arms”, które zapowiadają nadchodzący debiutancki album formacji. Premiera wydawnictwa prawdopodobnie nastąpi w pierwszych miesiącach 2018 roku. Najnowszego utworu “No More” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba grupa PRETTYMUCH w tym wydaniu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus