Kim Petras

Kim Petras prezentuje teledysk do utworu “I Don’t Want It At All”

Kim Petras, niemiecka wokalistka i autorka tekstów która swoją karierę muzyczną rozpoczęła od domowych nagrań zarówno własnych piosenek jak i coverów upublicznionych w Internecie. Zauważona przez niemiecką wytwórnię oraz dzięki medialnemu szumowi wokół przeszłości artystki, udało jej się zdobyć popularność w takich serwisach jak YouTube oraz MySpace. Do tej pory Kim ma na swoim koncie kilka singli oraz EP-kę, a w ostatnim czasie dzięki pomocy czołowego producenta oraz znanej gwiazdy show-biznesu udało jej się dotrzeć do szerszej publiki!

Singiel “I Don’t Want It At All” to jeden z trzech najnowszych utworów Kim Petras, które zapowiadają nowy start artystki. Piosenka miała swoją premierę jeszcze w sierpniu tego roku i zdobyła rozgłos w dużej mierze za sprawą jej kontrowersyjnego producenta. Kompozycja została wyprodukowana przez Dr.Luke’a, którego nazwisko w ostatnich miesiącach pojawiało się bardzo często w mediach cyfrowych za sprawą skandalu z wokalistką Keshą. Po niespełna trzech miesiącach od premiery utworu do sieci trafił również teledysk, który po raz kolejny wzbudził zainteresowanie mediów, tym razem za sprawą gościnnego udziału popularnej celebrytki i gwiazdy show-biznesu… Paris Hilton!

Zarówno klip jak i sam utwór zbierają pozytywne recenzje, a sama twórczość Kim Petras łącząca klimaty lat ’80 z dance-popem porównywana jest do stylu brytyjskiej wokalistki Charli XCX. Teledysk do singla “I Don’t Want It At All” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba piosenka i klip młodej wokalistki?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus