Kayah i Grzegorz Hyży w utworze “Podatek od miłości”

“Podatek od miłości” to nowy utwór Kayah i Grzegorza Hyżego. Piosenka promuje film o tym samym tytule, który swoją premierę będzie miał w styczniu 2018 roku. Za tekst i muzykę odpowiada Michał Bownik z zespołu BOWNIK.

W teledysku, oprócz Kayah i Grzegorza, występują tancerze Egurrola Dance Studio. Za reżyserię obrazu odpowiada Filip Bartczak. W filmie “Podatek od miłości” główne role zagrają: Aleksandra Domańska, Grzegorz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Weronika Rosati oraz Grażyna Wolszczak. A o czym będzie on opowiadał? “Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia” – czytamy na filmweb.pl

Grzegorz to fantastyczny, przemiły facet, przezdolny, dojrzały artysta, o cudownej barwie i emocjonalności w głosie. A do tego absolutnie zabawny i niebywale skromny! Śpiewamy o miłości, pożądaniu, wzlotach i upadkach w miłości, ale zawsze z nadzieją na przetrwanie – mówi Kayah. A co o współpracy powiedział Grzegorz? – Współpraca z Kayah to dla mnie duże wyróżnienie oraz nowe zawodowe doświadczenie. Nie mam na swoim koncie wielu duetów i to także pierwsza moja piosenka promująca film. Myślę, że udało nam się wspólnie stworzyć coś bardzo wyjątkowego – piosenkę z potencjałem wielkiego przeboju, która wymyka się takim jednoznacznym ramom stylistycznym. To coś naprawdę świeżego.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus