Katy Perry nie wystąpi na pokazie Victoria’s Secret przez… sukienkę ze słonecznikami

Katy Perry oficjalnie dołącza do grona artystów, którzy są zbanowani w Chinach. Wokalistka miała wystąpić na pokazie Victoria’s Secret, ale niestety odmówiono jej wydania wizy niezbędnej do przekroczenia granic kraju.

Chińczycy bardzo dokładnie sprawdzają media społecznościowe oraz notki prasowe, zanim wydadzą znanym osobom wizę upoważniającą do wjazdu na terytorium swojego państwa. Katy Perry dostała odmowę wydania dokumentu, po tym jak przypomniano sobie o jej koncercie sprzed dwóch lat.

w 2015 roku wokalistka wystąpiła w Tajpej, stolicy skłóconego z Chinami Tajwanu, gdzie trzymała w ręku flagę odwiedzanego właśnie państwa, a na sobie miała sukienkę ze słonecznikami. Dlaczego Chiny tak nie lubią słoneczników? Rok przed występem Katy, protestujący przeciwko Chinom Tajwańczycy wykorzystywali słoneczniki podczas swoich demonstracji. Stąd Chiny uznały sukienkę Katy Perry jako obraźliwą.

Na chwilę obecną jedynym potwierdzonym artystą, który weźmie udział w pokazie Victoria’s Secret jest Harry Styles. Wokalista najwidoczniej nie zaszedł za skórę Chińczykom. Plotki głoszą również, że Katy Perry zastąpi Taylor Swift.

Oprócz Katy zakaz wjazdu do Chin otrzymały również modelki, które miały wziąć udział w pokazie: Gigi Hadid, Julia Belyakova, Kate Grigorieva i Irina Sharipova.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus