Jessie Ware kolejny raz w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi wokalistka?

Angielska piosenkarka już niedługo powróci do Polski w ramach dwóch koncertów! Po wyprzedanych koncertach lipcowych w tamtym roku, artystka zagra dla polskiej publiczności w Krakowie i Warszawie, kolejno 4 i 6 marca! Gdzie dokładnie zagra wokalistka?

Uwielbiana w Polsce autorka przebojów “Say You Love Me” i “Wildest Moments” powraca na dwa koncerty! Jessie Ware rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: “Running” oraz “Wildest Moments” wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R’N’B i muzyki tanecznej. Debiutancki album “Devotion” potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.

Drugi album w karierze, “Tough Love”, to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z “Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel. Jessie Ware nie ustaje jednak w komponowaniu popowo-elektronicznych przebojów – dwa single z nadchodzącego albumu artystki również przykuły uwagę publiczności i mediów, szybko gromadząc ponad milion wyświetleń.

Dzięki uprzejmości agencji Go Ahead Jessie Ware już wkrótce zagra w Polsce! Wokalistka wystąpi 4 marca 2018 roku na krakowskiej TAURON Arenie, a dwa dni później w Warszawie na hali Torwar. Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik. Więcej informacji odnośnie koncertow możecie uzyskać na oficjalnych stronach wydarzeń: Jessie Ware: 04.03.2018 Kraków, Tauron Arena oraz Jessie Ware: 06.03.2018 Warszawa, Torwar.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus