Jamie Lawson wystąpi w Warszawie w ramach trasy Happy Accidents Tour! Bilety na wydarzenie już w sprzedaży

Jamie Lawson, zdobywca prestiżowej nagrody Ivor Novello i podopieczny Eda Sheerana w wytwórni Gingerbread Man Records, wydał we wrześniu swój drugi album zatytułowany “Happy Accidents”. Dzięki agencji Go Ahead artysta w marcu przyszłego roku zagra swój autorski koncert w Polsce. Fani będą mieli okazję zobaczyć Lawsona na żywo w ramach trasy Happy Accidents Tour już 23 marca w warszawskim klubie Proxima!

29 września tego roku, w wytwórni Gingerbread Man należącej do Eda Sheerana, brytyjski wokalista Jamie Lawson wydał swój drugi studyjny album zatytułowany “Happy Accidents”. Wydawnictwo promuje singiel “Can’t See Straight”, które trafiło w ręce fanów jeszcze w sierpniu. Sam Lawson mówił o albumie: „Sunset Sound Studios w Los Angeles. Właśnie tam nagrałem tę płytę. Wcześniej nagrywali w tym miejscu The Doors, James Taylor, Prince we wczesnym etapie kariery, Elliott Smith, The Eagles, Sheryl Crow czy Counting Crows. Wszyscy sprzedali miliony płyt. Przyznaję, że przez pierwsze dwa tygodnie czułem się tam bardzo onieśmielony. No bo jak to możliwe, że ja, urodzony w Plymouth chłopak z St. Budeaux, jest w Los Angeles i pracuje z Joe Chiccarellim jako producentem, z Rogerem Manningiem Jr. i Mattem Chamberlainem jako członkami mojego zespołu, a nagrywam w jednym z najbardziej znanych studiów na świecie? Do dziś nie wiem jak to się stało, ale zawsze będę za to ogromnie wdzięczny.”

Karierze wokalisty bacznie przyglądał się także sam Ed Sheeran, który jest prywatnie nie tylko przyjacielem Lawsona, ale także dyrektorem wytwórni Gingerbread Man. Znany z hitów “Shape of You” czy “Galway Girl” wokalista powiedział o drugiej płycie muzyka: „Głęboko wierzę, że to najlepsza muzyka, jaką Jamie kiedykolwiek napisał. Ostatnie lata są dla niego niesamowite. Bardzo się cieszę, że jestem częścią tej jego podróży.”

Bilety na wydarzenie, w cenie 69zł i 80zł, możecie już od dziś nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej szczegółów na temat koncertu znajdziecie w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku – Jamie Lawson: 23.03.2018 Warszawa, Proxima.

Jamie Lawson koncert

Udostępnij na Google Plus