Hey i Beata Kozidrak razem na scenie! Posłuchaj “Misie” i “Co mi Panie dasz”

Zespół Hey wyruszył w pożegnalną trasę koncertową “Fayrant”. Podczas koncertów usłyszymy największe przeboje formacji – często w wykonaniu specjalnie zaproszonych gości. Jednym z nich jest Beata Kozidrak. To właśnie z nią Hey wykonał “Misie” oraz… “Co mi Panie dasz” Bajmu.

24 listopada rozpoczęła się trasa FAYRANT. Zespół Hey zagra koncerty w największych polskich miastach. Koncerty wyjątkowe, wspominkowe, przekrojowe a przede wszystkim emocjonalne. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

Podczas koncertu w Warszawie do zespołu dołączyła Beata Kozidrak. Wokalistka wykonała przebój Hey “Misie”, a w zamian Katarzyna Nosowska zaśpiewała hit Bajmu “Co mi Panie dasz”. Dzięki uprzejmości fanów, nagrania tych wykonań pojawiły się na YouTube.

 

Daty pozostałych koncertów:

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus