Gwen Stefani zaczęła myśleć o nowym albumie

Gwen Stefani promuje obecnie swój świąteczny album “You Make It Feel Like Christmas”. Wokalistka przyznała jednak, że już myśli o kolejnej płycie.

Świąteczny krążek Gwen, trafił na półki sklepowe już 6 października, jednak dopiero ostatnio wokalistka zaczęła intensywnie go promować. W wywiadzie udzielonym dla EW, Gwen zdradziła nawet, że już zaczęła “fantazjować” o swoim kolejnym albumie.

“Nie zaczęłam jeszcze go pisać. Nigdy nie piszę piosenek, dopóki nie muszę – stwierdziła rozbawiona wokalistka – Ale w ostatnim tygodniu fantazjowałam o pracach nad nowym albumem. Jestem w tym temacie teraz trochę bardziej kapryśna, z powodu braku czasu, z powodu dzieci, ale myślę o tym sporo”.

Przypominamy, że ostatni album Gwen z jej “oryginalnym” materiałem “This Is What the Truth Feels Like”, został wydany w marcu ubiegłego roku. Pomimo tego, że album zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, to nie sprzedał się zbyt dobrze. W pierwszym tygodniu uzyskano ekwiwalent ze sprzedaży w postaci 84 000 jednostek, a dla porównania poprzednie solowe albumy wokalistki uzyskały kolejno wynik 309 000 i 243 000 kopii. W drugim tygodniu sprzedaż krążka zmalała o 78%.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus