Grupa Awolnation już wkrótce ponownie w Polsce! Gdzie i kiedy zagra zespół?

Zespół Awolnation już wkrótce powróci do naszego kraju z zupełnie nowym materiałem! Po doskonale przyjętej płycie “Run” grupa skupiła się na pracach nad swoim kolejnym wydawnictwem, które trafić ma na sklepowe półki już w 2018 roku. Dodatkowo dzięki agencji Go Ahead muzycy zagrają przed polską publicznością już 16 kwietnia w warszawskiej Proximie, gdzie grupa wystąpi w ramach nadchodzącej trasy koncertowej. Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje już jutro!

Najnowszy album zespołu Awolnation zatytułowany będzie  „Here Come The Runts”, a jego premiera zapowiedziana jest na początek lutego przyszłego roku. Na kwietniowym koncercie z pewnością usłyszycie zarówno wielki hit „Sail”, który nie schodził z list przebojów przez wiele tygodni i prawie pobił rekord zestawienia Billboard Hot 100, jak i najnowsze utwory z ich nadchodzącej płyty. Przypomnijmy, że jak dotąd światło dzienne ujrzał już pierwszy singiel zapowiadający płytę – „Passion”.

Grupa ma już na koncie dwa albumy, a rozpoznawalność zyskali dzięki przebojowemu debiutowi „Megalithic Symphony” z 2011 roku. Wydawnictwo odniosło międzynarodowy sukces m.in. dzięki rewelacyjnemu singlowi „Sail”, który w samych Stanach Zjednoczonych pokrył się ostatecznie sześciokrotną platyną.

Bilety na wydarzenie możecie już od jutra nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej szczegółów na temat koncertu znajdziecie w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku – Awolnation: 16.04.2018 Warszawa, Proxima.

Awolnation w Polsce

Materiały prasowe

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus