Gosia Andrzejewicz prezentuje teledysk do najnowszego singla! Zobacz klip do “Doceń to”

Polska wokalistka i autorka tekstów Gosia Andrzejewicz skupia się ostatnio na promowaniu swojego najnowszego singla zatytułowanego “Doceń to”. Piosenka dotarła jak dotąd do pierwszego miejsca w kilku rozgłośniach w naszym kraju, a sama artystka dodatkowo pracuje w wolnym czasie nad swoim premierowym materiałem oraz, ku uciesze wiernych fanów, sporo koncertuje. Dziś na wielbicieli Gosi czekała natomiast miła niespodzianka, bowiem w sieci zadebiutował właśnie jej nowy klip!

Piosenka “Doceń to” to najnowszy singiel Gosi Andrzejewicz, który trafił w ręce fanów jeszcze 20 kwietnia tego roku nakładem wytwórni Pearl Music. Za tekst utworu odpowiedzialna jest sama wokalistka, natomiast nad jego produkcją czuwał producent Artur “St0ne” Kamiński. Do singla powstał także oficjalny teledysk w reżyserii Dawida Cechmajstera, który po wielu zapowiedziach zadebiutował w sieci 16 listopada. Przypomnijmy, że piosenka prawdopodobnie wejdzie w skład kolejnego wydawnictwa, nad którym artystka obecnie pracuje.

Przypomnijmy, że ostatni album Gosi Andrzejewicz, “Film”, ukazał się w listopadzie 2014 roku nakładem wytwórni My Music. Wydawnictwo promowało łącznie dziewięć (!) singli, w tym utwory “Klucz” oraz “Loverboy” z gościnnym udziałem Dr-a Albana. W zeszłym roku natomiast wokalistka zaprezentowała singiel “Moc”, który również dotarł do czołówek kilku rozgłośni w naszym kraju. Teledysk do piosenki “Doceń to” możecie oczywiście zobaczyć poniżej! Jak Wam się podoba nowy klip Gosi?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus