Fismoll i Ralph Kaminski kolejnymi gośćmi Anity Lipnickiej & The Hats

Poznaliśmy kolejnych dwóch gości specjalnych warszawskiego koncertu Anity Lipnickiej & The Hats! Oprócz Tomka Makowieckiego na scenie pojawią się także Fismoll i Ralph Kaminski. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Koncert odbędzie się 17 listopada, w dniu premiery najnowszego albumu Anity Lipnickiej. Bilety dostępne w sprzedaży.

Podczas premierowego występu w Stodole publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję usłyszeć jako pierwsza nowe piosenki z najnowszej albumu Anity Lipnickiej „Miód i dym” w wersji koncertowej. Nie zabraknie też starszych kompozycji, doskonale znanych fanom artystki, chociażby z niezapomnianego, grudniowego koncertu z 2016 roku. Na scenie towarzyszyć będzie artystce formacja The Hats, którą tworzą: Bartosz Niebielecki – bębny, Kamil Pełka – bas, Piotr Świętoniowski – instrumenty klawiszowe oraz Bartek Miarka – gitary.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus