Dua Lipa chwali Aguilerę i szydzi z jej rówieśniczek

Dua Lipa dzięki przebojowi “New Rules” zawładnęła szczytami list przebojów. Nic więc dziwnego, że w wywiadach decyduje się na coraz odważniejsze słowa.

W ostatniej rozmowie z holdenerskim Volg de Volkskrant zdradziła, że jej największą idolką z dzieciństwa jest Christina Aguilera i to jej utwory najchętniej coveruje. W wywiadzie przyznała, dlaczego tak bardzo faworyzowała Aguilerę w swoim dzieciństwie:

Wszystko związane z nią było rewelacyjne. Jej występy, jej transformacje, to w jaki sposób wykonywała reinwencję siebie samej za każdym razem. W szczególności jednak jej głos. Wydaje mi się, że gdyby zabrać innym wokalistkom tego czasu wszystkie błyskotki, to nie zostałoby nic. Ale nie było tak w przypadku Aguilery. Gdyby zabrać jej wszystko, wciąż pozostałby głos. [Xtina] Była osobą, którą bardzo szanowałam.

Może jakiś duet?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus