“Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka to piosenka na Eurowizję 2018?

“Don’t Poison Your Heart” to nowy singiel Michała Szpaka. Utwór swoją premierę miał w ubiegłym tygodniu. Fani wokalisty, a także Eurowizji mają teorię, że właśnie z tym singlem wokalista wystartuje w przyszłorocznych eliminacjach do konkursu. Co na to sam zainteresowany?

– Nie wiem. To jest taki moment, w którym nie skupiam się na tym co będzie, tylko robię to, co jest teraz potrzebne i skupiam się przede wszystkim na promocji nowego singla i mam nadzieję, że ci ludzie, którzy mieli okazję usłyszeć go, po prostu docenią moją pracę, moje zaangażowanie, i że jednak można połączyć bycie trenerem, bycie w programie i bycie w studio nagraniowym – odpowiedział w rozmowie z JastrząbPost zapytany czy weźmie udział w konkursie Eurowizji.

Skąd pomysł, że Michał nagrał utwór właśnie na Eurowizję? Wszystko przez to, że piosenka trwa dokładnie trzy minuty, czyli tyle na ile zezwala regulamin Eurowizji, a dodatkowo – Szpak w 2016 roku zajął ósme miejsce w konkursie, co jest jednym z lepszych wyników podczas naszych startów.

Sytuacja, że jeden wykonawca dwukrotnie reprezentował nasz kraj miała już miejsce. Zespół Ich Troje po tym jak zajął siódme miejsce w finale, ponownie wziął udział w konkursie. Podczas drugiego startu nie wyszedł jednak z półfinałów.

Myślicie, że Michał powinien wziąć udział w krajowych preselekcjach?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus