David Guetta o planowanych kolaboracjach z dwiema gwiazdami światowego formatu

Podczas gdy część artystów przypieczętowuje kończący się rok nowymi pozycjami albumowymi, inni pieczołowicie pracują nad swoim materiałem, by go zaprezentować w najbliższych miesiącach. Niedawno dla brazylijskiego oddziału MTV udzielił wywiadu David Guetta, w których to udzielił jednej, ciekawej informacji.

Francuski DJ wspomniał w nim o wymarzonych kolaboracjach z kanadyjskim wokalistą Shawnem Mendesem jak i… brytyjską diwą, Adele. Owe współprace komentuje krótko:

Chcę zrobić coś, czego nikt się po mnie nie spodziewa.

 

Współpraca z Shawnem wydaje się być stosunkowo prawdopodobna, jeśli popatrzymy na ich wspólne zdjęcie, które zostało opublikowane na instagramie Guetty. Jeśli jednak współuczestnictwo Adele w nowym projekcie dojdzie do skutku, możemy być świadkami jednego z najważniejszych wydarzeń nie tylko przyszłego roku, ale i najbliższych lat.

So nice to meet such a nice human being and such an amazing voice @shawnmendes

Post udostępniony przez David Guetta (@davidguetta)

Póki co, nadejście jeszcze nie nazwanego krążka zwiastują takie single jak “2U” z Justinem Bieberem, oraz “Dirty Sexy Money” z Charli XCX i French Montaną. Ostatnia propozycja póki co może się pochwalić miejscem #22 na najważniejszym francuskim notowaniu list przebojów.

Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus