Charli XCX i French Montana w utworze Davida Guetty! | POPHEART.pl

David Guetta i Afrojack prezentują nowy utwór z Charli XCX i Frenchem Montaną! Posłuchaj piosenki “Dirty Sexy Money”

Nowy album gwiazdy EDM Davida Guetty zbliża się wielkimi krokami! Po zaprezentowanych jak dotąd singlach, z których wiele z nich odniosło spory sukces na listach przebojów, producent kolejny raz zaskoczył swoich fanów doborem muzycznych towarzyszy. W ostatnim czasie producent gościł takie gwiazdy jak Justin Bieber, Nicki Minaj czy Lil Wayne. Teraz w nasze ręce trafił zupełnie nowy utwór z jeszcze większą ilością artystów!

Piosenka “Dirty Sexy Money” to najnowsze dzieło producentów Davida Guetty i Afrojacka nagrane z udziałem brytyjskiej wokalistki Charli XCX oraz marokańskiego rapera Frencha Montany. Poza wspomnianą czwórką swój udział w produkcji numeru miał również Skrillex. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 3 listopada tego roku, a dodatkowo tego samego dnia premierę miało również lyric video na oficjalnym kanale YouTube Guetty. Na ten moment nie wiadomo czy najnowsza piosenka jest częścią promocji związanej z nadchodzącym albumem producenta, czy jest to tylko projekt poboczny. O losach singla jak i jego prawdopodobnego teledysku na razie nie wiadomo wiele, lecz wszystkiego z pewnością dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

dirtysexymoneyokladka

David Guetta / Parlophone Records / Atlantic Records

Przypomnijmy, że David Guetta pracuje obecnie nad nowym materiałem i jednocześnie następcą reedycji poprzedniego albumu zatytułowanej “Listen Again”, który promował utwór “Bang My Head” nagrany z Sią i Fettym Wapem. Warto wspomnieć, że jak dotąd niewydany jeszcze krążek promują m.in. takie utwory jak “2U” z Justinem Bieberem czy “Light My Body Up” z Nicki Minaj i Lil Waynem. Najnowszą propozycję od Davida Guetty i Afrojacka prezentujemy Wam poniżej. Co sądzicie o nowym utworze?

Udostępnij na Google Plus