Daria Zawiałow zaśpiewa w pierwszym odcinku polskiego SNL

Już w najbliższą sobotę swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek polskiej edycji programu Saturday Night Live. Muzycznym gościem premierowego odcinka będzie Daria Zawiałow.

Saturday Night Live cieszy się popularnością na całym świecie – to najdłużej emitowany late night show w historii. Teraz doczekaliśmy się jego polskiej wersji. 2 grudnia o 21:00 na Showmax oraz YouTube będzie można zobaczyć pierwszy odcinek nadawany na żywo z Warszawy.

Program nagrywany jest z udziałem publiczności i składa się ze skeczy odgrywanych przez grupę aktorów. W każdym odcinku występują również gościnnie gwiazdy, które pełnią rolę gospodarza danego tygodnia – w pierwszym odcinku polskiej edycji w tej roli zobaczymy Piotra Adamczyka. Muzyczną gwiazdą będzie zaś Daria Zawiałow, o czym wokalistka poinformowała fanów na swoim Facebooku.

Taka sytuacja! 🔥 Będę gościem muzycznym pierwszego w historii odcinka SNL Polska! Sobota 2 grudnia, godzina 21, NA ŻYWO, Showmax! Oglądajcie! 🔥

Opublikowany przez Daria Zawiałow na 28 listopada 2017

Daria jest obecnie w trasie koncertowej “A Kysz! Tour”, która promuje edycję specjalną jej debiutanckiego albumu “A kysz!”. Na płycie, poza utworami z podstawowej wersji, znalazły się dwie zupełnie nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane piosenki „Na skróty” i „Od tygodnia na Saskiej”. Dodatkowo na płytę trafiły trzy nagrania live z koncertu, który odbył się w radiowej Trójce z udziałem gości specjalnych. Tylko do wydania cyfrowego albumu dołączone są dwa remiksy specjalne utworu „Kundel Bury”, które zwyciężyły w konkursie współorganizowanym przez platformę 2Track.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus