camila-cabello-album

Camila Cabello zmienia tytuł swojego debiutanckiego albumu!

Amerykańska wokalistka Camila Cabello przygotowuje się obecnie do premiery swojego solowego debiutanckiego wydawnictwa. Po nagłym odejściu z grupy Fifth Harmony w grudniu zeszłego roku młoda artystka postanowiła nie marnować czasu i od razu rozpoczęła prace nad swoim solowym materiałem, a efekty jej wielomiesięcznych przygotowań usłyszymy podobno już wkrótce. Jakiś czas temu w sieci zadebiutowały cztery nowe utwory z jej nadchodzącej płyty, która miała nosić tytuł “The Hurting. The Healing. The Loving.” Plany Camili uległy jednak zmianie i debiutancki krążek zostanie wydany pod innym tytułem. Skąd ta zmiana? 

Po opublikowanych w maju singlach “Crying in the Club” oraz “I Have Questions”, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem mediów, ale ostatecznie nie osiągnęły zamierzonego sukcesu komercyjnego, Camila Cabello wydała dwa kolejne utwory z debiutanckiego wydawnictwa. Piosenki “Havana” i “OMG” ostatecznie zadebiutowały w sieci 3 sierpnia, a singiel “Havana” radzi sobie bardzo dobrze na listach przebojów, gdzie m.in. znajduje się aktualnie na drugim miejscu listy amerykańskiego Billboardu. Nadchodzący krążek wokalistki, który pierwotnie miał się nazywać “The Hurting. The Healing. The Loving”, będzie mieć swoją premierę na początku przyszłego roku, ale już pod inną nazwą. Nie wiadomo skąd ta zmiana oraz jaki był tego powód, lecz sugerując się wypowiedziami Camili podczas jednego z jej ostatnich wywiadów, informacji o samym tytule jak i powodzie zmian dowiemy się już wkrótce:

Nie jestem jeszcze gotowa rozmawiać o tym czemu zmieniłam tytuł. Zawsze zależy mi na tym aby to moi fani jako pierwsi dowiedzieli się o takich rzeczach, dlatego postanowiłam, że napiszę list. To skomplikowane, ale będzie dobrze.

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach związanych z dwoma pierwszymi studyjnymi albumami dziewczyn. Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami solowa płyta Camili ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze na początku przyszłego roku, a losy utworów takich jak “Crying in the Club” czy “I Have Questions” nie są na ten moment znane. Czekacie na debiutancką płytę Cabello?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus