camila-cabello-album

Camila Cabello: Mój pierwszy album jest gotowy

Camila Cabello z pewnością może liczyć na zainteresowanie opinią publiczną, która z niecierpliwieniem czeka na premierę jej debiutanckiego krążka. W międzyczasie, gdy singiel “Havana” okupuje czołówki najważniejszych notowań list przebojów, piosenkarka pieczołowicie pracowała nad oczekiwanym materiałem. Zdaje się jednak, iż prace nad nim zostały zakończone.

Mój pierwszy album jest gotowy, a motyle w moim brzuchu są w pełni tego świadome – tak właśnie skomentowała swoje najnowsze zdjęcie piosenkarka, w którym to widzimy ujęcie ze studia nagraniowego.

Konkretów dotyczących nadchodzącego krążka jest jednak wciąż niewiele. Wg przypuszczeń debiut wokalistki ma nastąpić w pierwszym kwartale przyszłego roku, a pierwotny tytuł płyty “The Hurting. The Healing. The Loving”  został zmieniony na wciąż nieznaną nam nazwę. Wiemy jednak, iż każda piosenka na krążku ma brzmieć jak potencjalny singiel, a dzisiejszy wpis na Twitterze zdaje się potwierdzać, iż nie będziemy czekać długo na odsłonięcie kolejnych detali.

Czekacie na nową muzykę od Camili Cabello?

Web Cams Sex
Kuba

Kuba

Muzyką interesuje się praktycznie od roku 2010. Wtedy też słuchałem tylko POPu. Dziś nie tylko doceniam inne gatunki muzyczne, ale też potrafię szczerze powiedzieć co jest dobre, a co złe.

Udostępnij na Google Plus