“Blue Lips (lady wood phase II)” od Tove Lo już w sprzedaży! Posłuchaj w całości nowej płyty wokalistki

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo od jakiegoś czasu przygotowywała się do wydania drugiej połowy swojego drugiego albumu “Lady Wood”. Pierwsza część wydawnictwa spotkała się z bardzo ciepłą reakcją muzycznego świata – nic więc dziwnego, że fani niecierpliwie czekali na zapowiadaną od dawna kontynuację, która ostatecznie została nazwana “Blue Lips (lady wood phase II)”. Po kilku miesiącach oczekiwania dziś krążek oficjalnie trafia do sprzedaży – posłuchajcie, bo warto!

Album “Blue Lips (lady wood phase II)” to trzeci album szwedzkiej wokalistki Tove Lo, który trafił do sprzedaży 17 listopada tego roku nakładem wytwórni Island Records. Obok dwunastu zupełnie nowych piosenek w skład krążka wchodzą także wydany niedawno singiel “Disco Tits” oraz utwór “Bitches”, który miał swoją premierę przy okazji wydania filmu “Fairy Dust”. Tak jak w przypadku poprzedniego wydawnictwa, “Blue Lips” również zostało podzielone na dwie części tematyczne – “Light Beams” oraz “Pitch Black”.

Tove Lo - Blue Lips okładka

Tove Lo / Universal Music

Tracklista:

 1. Light Beams (Chapter III)
 2. Disco Tits
 3. Shedontknowbutsheknows
 4. Shivering Gold
 5. Don’t Ask Don’t Tell
 6. Stranger
 7. Bitches
 8. Pitch Black (Chapter IV)
 9. Romantics (feat. Daye Jack)
 10. Cycles
 11. Struggle
 12. 9th of October
 13. Bad Days
 14. Hey You Got Drugs?

Przypomnijmy, że wydany w zeszłym roku krążek “Lady Wood” promował singiel “Cool Girl” oraz zaprezentowane przedpremierowo kompozycje “Influence” oraz “True Disaster”. Jeżeli jeszcze nie słuchaliście poprzedniego albumu artystki to gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości oraz przeczytania naszego wywiadu z artystką i recenzji jednego z naszych redaktorów! Nowej płyty Tove Lo możecie posłuchać w całości w jednym z poniższych linków. Czy i tym razem album zyska sobie uznanie muzycznego świata? Trzymamy kciuki!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus