Avril Lavigne w coverze kultowej piosenki świątecznej “Baby It’s Cold Outside”

Kanadyjska wokalistka i autorka tekstów Avril Lavigne przygotowuje się powoli do swojego wielkiego powrotu do muzycznego świata. Ostatnie lata upłynęły artystce na walce z ciężką chorobą, która okazała się dużo bardziej skomplikowana w leczeniu niż się pierwotnie wydawało. W ostatnim czasie Avril wznowiła swoją działalność muzyczną, gdzie mogliśmy ją usłyszeć m.in. w projekcie duetu Grey. Tymczasem w ramach oczekiwania na swój powrót, wokalistka postanowiła wraz z Jonnym Blu nagrać cover kultowej już piosenki świątecznej!

Piosenka “Baby It’s Cold Outside” to kultowa piosenka świąteczna, która swoją pierwotną premierę miała jeszcze w 1949 roku i została odśpiewana na przestrzeni lat przez wielu znanych artystów , takich jak: Ella Fitzgerald, Rod Stewart i Dolly Parton, czy Christina Aguilera i Cee Lo Green. Tym razem padło na kanadyjską wokalistkę Avril Lavigne oraz amerykańskiego śpiewaka Jonny’ego Blu. Utwór trafił do sprzedaży oraz serwisów streamingowych 22 listopada tego roku, nie są jednak znane dalsze losy piosenki oraz czy będą z nią związane jakieś dalsze aktywności promocyjne.

Przypomnijmy, że ostatni album wokalistki zatytułowany po prostu “Avril Lavigne” ukazał się jeszcze w 2013 roku. Prawie dwa lata temu artystka zaprezentowała także światu piosenkę “Fly”, z której środki przekazane zostały w pełni na cele charytatywne. Kanadyjska wokalistka w tym roku podpisała kontrakt z nową wytwórnią ,a jej nadchodzący krążek  planowany jest na pierwszą połowę 2018 roku. Niżej prezentujemy Wam premierową wersję świątecznego hitu. Jak Wam się podoba “Baby It’s Cold Outside” w wykonaniu Avril Lavigne?

Udostępnij na Google Plus