Artur Sikorski nowy singiel Ogień | POPHEART.pl

Artur Sikorski i Sylwia Przybysz w utworze “Ogień”

„Ogień” to drugi singiel Artura Sikorskiego nagrany w duecie z Sylwią Przybysz. Utwór promuje nadchodzącą płytę Artura „Okrąg’’, który ukaże się już na początku grudnia. 

1 grudnia odbędzie się premiera debiutanckiego albumu Artura. Płyta rozpoczyna ważny rozdział w solowej karierze artysty. Dotychczas kojarzony głównie z kolaboracji z bratem, jednak trzymający się na uboczu, ale zawsze w towarzystwie swojej gitary – zdecydował się na przełom w swojej karierze. Drugim singlem promującym wydawnictwo został “Ogień” nagrany razem z Sylwią Przybysz.

– Utwór jest dla mnie bardzo ważny, bo mogłem kolejny raz stworzyć coś wyjątkowego z Sylwią – powiedział Artur.

„Okrąg” czyli dziesięć własnych kompozycji, style muzyczne odwzorowujące gusta Artura, autorskie teksty pełne emocji – pokażą prawdziwą twarz młodego wokalisty. Każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie: usłyszymy trochę popu, reagge, a nawet rapu. Jednak wszystkie piosenki łączy zawsze dźwięk jednego instrumentu – gitary.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus