maroon5-redpillblues

Znamy wszystkie szczegóły nowego albumu Maroon 5! Posłuchaj premierowej piosenki “Whiskey”

Amerykański zespół Maroon 5 po premierze kilku singli już niedługo zaprezentuje fanom swój najnowszy album! Po wydanym w zeszłym roku utworze “Don’t Wanna Know” oraz tegorocznych “Cold” i “What Lovers Do” grupa dopracowywała materiał na swój nowy krążek. Znamy już jego wszystkie szczegóły, a w oczekiwaniu na premierę albumu do sieci trafiła zupełnie nowa piosenka!

Piosenka “Whiskey” to najnowszy utwór grupy nagrany we współpracy z raperem A$AP Rockym, który miał swoją premierę 19 października w serwisach sprzedaży cyfrowej, streamingowych oraz na oficjalnym kanale grupy w serwisie YouTube. Za warstwę tekstową piosenki odpowiedzialni są m.in. Adam Levine, frontman Maroon 5 i John Ryan, który jest również odpowiedzialny za jej produkcję.

“Whiskey” to drugi przedsmak z niewydanego jeszcze krążka Maroon  5, zatytułowany “Red Pill Blues”, a jego premiera zaplanowana jest na 3 listopada tego roku. W skład szóstego albumu grupy wejdą wydane do tej pory single: “Don’t Wanna Know”, “Cold” oraz “What Lovers Do” wraz z promocyjnymi piosenkami “Help Me Out” i najnowszą “Whiskey”. Całość zamknięta została w dziesięciu utworach dla wersji regularnej krążka, edycja deluxe została zaś wzbogacona o pięć dodatkowych piosenek!

Maroon 5 - Red Pill Blues okladka

Maroon 5 / 222 Records / Interscope Records

Tracklista:

 1. Best 4 You
 2. What Lovers Do (feat. SZA)
 3. Wait
 4. Lips On You
 5. Bet My Heart
 6. Help Me Out (with Julia Michaels)
 7. Who I Am (feat. LunchMoney Lewis)
 8. Whiskey (feat. A$AP Rocky)
 9. Girls Like You
 10. Closure
 11. Denim Jacket
 12. Visions
 13. Plastic Rose
 14. Don’t Wanna Know (feat. Kendrick Lamar)
 15. Cold (feat. Future)

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album grupy zatytułowany “V” miał swoją premierę jeszcze w sierpniu 2014 roku, a oficjalną dyskografię Maroon 5 zamyka kompilacja singli zespołu “Singles” wydana rok później. W czerwcu zeszłego roku panowie zagrali również przed polską publicznością w krakowskiej Tauron Arenie, a bilety na wydarzenie zostały w całości wyprzedane. Premiera najnowszego wydawnictwa “Red Pill Blues” zaplanowana jest na 3 listopada tego roku. Premierowej kompozycji “Whiskey” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowy utwór od grupy Maroon 5?

Udostępnij na Google Plus