Znamy wszystkie szczegóły nowego albumu Kelly Clarkson!

Amerykańska wokalistka Kelly Clarkson od dłuższego czasu przygotowuje się do wydania swojej kolejnej studyjnej płyty. Artystka zaprezentowała niedawno dwie premierowe kompozycje z wydawnictwa zatytułowane “Love So Soft” i “Move You” oraz okładkę nadchodzącego wydawnictwa. Premiera albumu już niedługo i znane są już wszystkie szczegóły krążka!

Ósmy studyjny album Kelly Clarkson został zatytułowany “Meaning Of Life” a jego premiera zaplanowana jest na 27 października tego roku dzięki wytwórni Atlantic Records, do której wokalistka przeszła niedawno z należącego do Sony RCA Records. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami płyta ma być zupełnie nowym rozdziałem w jej karierze, a muzycznie oscylować ma ona w granicach muzyki pop oraz soul. Zapowiedzią płyty jest wydany 7 września podwójny singiel, który zawiera piosenki „Love So Soft” oraz „Move You”. Znana jest też pełna tracklista wydawnictwa i tak jak wcześnie zapowiadano znajdą się na nim  zapowiadane wcześniej kompozycje takie jak “Heat”, “Didn’t I” czy “Whole Lotta Woman”. Nad albumem artystka pracowała m.in. z takimi producentami jak Jesse Shatkin, Greg Kurstin, Nick Ruth czy duet The Monach.

Tracklista:

 1. A Minute (Intro)
 2. Love So Soft
 3. Heat
 4. Meaning of Life
 5. Move You
 6. Whole Lotta Woman
 7. Medicine
 8. Cruel
 9. Didn’t I
 10. Would You Call That Love
 11. I Don’t Think About You
 12. Slow Dance
 13. Don’t You Pretend
 14. Go High
Kelly Clarkson - Meaning of Life cover

Kelly Clarkson / Atlantic Records

Przypomnijmy, że dorobek artystyczny Kelly Clarkson zamyka wydany jeszcze pod szyldem wytwórni RCA Records album „Piece by Piece”, który promowany trzy single: “Hearbeat Song”“Invincible” oraz hitowe “Piece by Piece”Jesteście ciekawi nowego albumu Kelly?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus