Znamy szczegóły nowego albumu Charliego Putha! Posłuchaj premierowej piosenki “How Long”

Charlie Puth, amerykański wokalista i autor tekstów, kontynuuje promocje związane ze swoim nowym wydawnictwem. Młody artysta pracował przez ostatnie miesiące nad następcą debiutanckiej płyty “Nine Track Mind”, która (przez niektórych niesłusznie) została przez krytyków muzycznych przyjęta bardzo negatywnie. Przed nami jednak nowa era, w której artyście idzie znacznie lepiej, a pierwszy singiel “Attention” z niewydanego jeszcze albumu został ciepło przyjęty przez słuchaczy. Dziś do sieci trafił właśnie zupełnie nowy utwór artysty wraz z informacją o nadchodzącym albumie!

Piosenka “How Long” to premierowa kompozycja z nadchodzącego wydawnictwa Charliego Putha, które zostało zatytułowane “Voicenotes” i ukazać się  ma 19 stycznia 2018 roku nakładem wytwórni Warner Music Group. Na albumie znajdziemy trzynaście kompozycji, w tym wydane już “Attention” oraz premierowe “How Long”. Nowy utwór trafił do sprzedaży cyfrowej wraz z przedsprzedażą albumu oraz do serwisów streamingowych. Na ten moment nie wiadomo też o losach ewentualnego teledysku do premierowej piosenki.

Charlie Puth - Voicenotes okładka

Charlie Puth / Warner Music Group

Przypomnijmy, że dyskografię Charliego Putha zamyka wydany w styczniu zeszłego roku debiutancki album “Nine Track Mind”, z którego pochodzą takie hity jak nagrany z Meghan Trainor “Marvin Gaye” oraz “One Call Away”. Drugi krążek wokalisty jak dotąd promował singiel “Attention”. Premierową kompozycję “How Long” możecie oczywiście usłyszeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus