kylie2017

Znamy pierwsze szczegóły nowego albumu Kylie Minogue! Premiera singla już wkrótce

Kylie Minogue, australijska piosenkarka i aktorka, po wydaniu reedycji swojego świątecznego albumu skupiła się na innych aktywnościach. Najważniejszym z nich jest prawdopodobnie jej kolejny album, na który zniecierpliwieni fani czekają już od ponad trzech lat. Artystka w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła trochę informacji na temat nowej muzyki!

Według informacji podanych przez magazyn The Sun, dla którego Kylie Minogue właśnie udzieliła wywiadu, nowej muzyki od artystki możemy się spodziewać już wkrótce, a wszelkie wcześniejsze informacje i pogłoski o pracach nad albumem były prawdziwe. Jest to z pewnością bardzo dobra wiadomość dla fanów australijskiej wokalistki, którzy obawiali się, iż na nowy album będą musieli jeszcze poczekać. Wszystko to za sprawą niedawnych doniesień z życia prywatnego gwiazdy o jej rozstaniu z narzeczonym Joshuą Sassem. Wygląda jednak na to, że osobiste rozterki i problemy Kylie wpłynęły pozytywnie na jej pracę:

Miałam złamane serce, co czuć w nowych utworach. Z pewnością w ostatnim roku wiele się działo, ale jestem z powrotem. Wszystko to wpłynęło na mnie bardzo pozytywnie oraz inspirująco, dlatego czuje się teraz wspaniale. (…) Nagrywanie w studio było dla mnie oczyszczające. To trochę dziwna sytuacja spędzać siedem, osiem, dziewięć godzin w pokoju z ludźmi, których czasami wcale nie znasz. Jeżeli jednak pracujesz z dobrymi ludźmi, to jest to najlepsze miejsce.

Podczas wywiadu Kylie Minogue zdradziła również, że pierwszego singla z nadchodzącego albumu możemy spodziewać się już w styczniu, a sam album ma być jej najbardziej osobistym i zawierającym piosenki opowiadające wydarzenia z prywatnego życia. Nadchodzące wydawnictwo ma również promować trasa koncertowa zaplanowana na rok 2018, tak więc powrót Kylie jest tuż-tuż, a nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość!

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Australijki, “Kiss Me Once”, miał swoją premierę jeszcze w 2014 roku. Minogue ruszyła wtedy również w trasę Kiss Me Once Tour, która pod koniec października dwa lata temu zawitała także do Polski. Nowy album prawdopodobnie zostanie wydany w pierwszej połowie 2018 roku i z pewnością ucieszy fanów, że pomimo prywatnych problemów artystka nie zaniechała spraw zawodowych, a wręcz przełożyła je na swoją korzyść. Trzymamy kciuki!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus