Wspólny singiel Seleny Gomez i Marshmello już w sieci! Posłuchaj premierowej piosenki “Wolves”

Amerykańska wokalistka i aktorka Selena Gomez co prawda ostatnio postanowiła zwolnić tempo i poświęcić swojemu zdrowiu trochę więcej czasu, ale mimo tego fani nie mogą narzekać na brak aktywności z jej strony! Jeszcze niedawno swoją premierę miał nowy singiel artystki zatytułowany “Fetish”, który mimo umiarkowanych działań promocyjnych całkiem nieźle poradził sobie na listach przebojów, a już teraz w ręce fanów wokalistki trafiła kolejna niespodzianka!

Singiel “Wolves” to oczekiwany przez fanów efekt współpracy Seleny Gomez z DJ-em i producentem o pseudonimie Marshmello, który stworzył już w przeszłości utwory z takimi artystami jak Khalid czy Noah Cyrus. Po wielu zapowiedziach nagranie ostatecznie zadebiutowało w sieci 25 października i nie wiemy jeszcze czy jest ono związane z nowym albumem wokalistki. Jak dotąd raczej niewiele mówi się również o ewentualnym teledysku do piosenki, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne w ciągu nadchodzących dni!

Selena Gomez x Marshmello - Wolves

Selena Gomez / Marshmello / Interscope Records

Przypomnijmy, że Selena Gomez ma na swoim koncie jak dotąd dwa solowe krążki, z których ostatni to “Revival” wydany jeszcze w 2015 roku. “Wolves” jest już czwartym utworem, który wokalistka zaprezentuje fanom w ciągu tego roku: poprzednie kompozycje zatytułowane “Bad Liar”, “Fetish” oraz nagrane z Kygo “It Ain’t Me” ukazały się w ciągu ostatnich kilku miesięcy i wszystkie odniosły spory sukces komercyjny. Czy tak samo będzie ze współpracą Seleny z Marshmello? Posłuchajcie sami!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus