Utwory Taylor Swift zbanowane w American Idol

Pomimo wyciągnięcia ręki do zgody przez Katy Perry do Taylor Swift w ostatnich wywiadach, wydaje się, że to nie koniec nieporozumień pomiędzy wokalistkami. Kolejny rozdział dramatu pomiędzy Taylor Swift i Katy Perry rozegra się na planie American Idol. 

Mimo że Katy zapewniała w ostatnich wywiadach, że jest gotowa porozmawiać z Taylor Swift na temat ich nieporozumień, nie wydaje się, że nastąpi to prędko. Przypomnijmy, że w utworze “Look What You Made Me Do” Swift postanowiła rozprawić się z wszystkimi osobami, które według niej próbowały wpłynąć negatywnie na jej karierę. Wsród wielu odniesień do różnych osób w pierwszym singlu z albumu Swift “reputation” fani doszukali się kilku odwołań do Katy Perry.

Najwidoczniej musiało to negatywnie wpłynąć na chęć pojednania ze strony Katy Perry, gdyż jak donoszą media Perry zasiadająca w jury American Idol zażądała ponoć, aby uczestnicy przesłuchań nie mogli wykonywać utworów Taylor. Perry obawia się podobno, że podczas tych przesłuchań główna uwaga skupi się na jej reakcjach a nie na samych przesłuchaniach.

Czy ten dramat kiedyś się skończy?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus