Trzy członkinie Girls’ Generation opuszczają grupę | POPHEART.pl

Trzy członkinie Girls’ Generation opuszczają grupę

Koreański girlsband Girls’ Generation (znany również pod nazwą SNSD) przeżywa kryzys! Po niedawno świętowanym 10-leciu istnienia, aż trzy członkinie zespołu: Tiffany, Seohyun i Sooyoung postanowiły nie odnawiać kontraktów ze swoją wytwórnią SM Entertainment. Dziewczęta planują swoje kariery aktorskie, natomiast grupa będzie  dalej kontynuować działalność w 5-osobowym składzie.

Nie jest to pierwszy rozłam w tej popularnej koreańskiej grupie. Niegdyś 9-osobowy zespół został umniejszony o jedną członkinię, gdy we wrześniu 2014 roku opuściła go Jessica. Girls’ Generation w okrojonym składzie wydało dwa albumy: wydany w 2015 roku “Lion Heart” oraz w sierpniu bieżącego roku “Holiday Night”, celebrujący 10-lecie istnienia zespołu. Do tej pory ukazało się aż 9 albumów oraz 28 singli koreańskiej grupy, która ma na swoim koncie również 7 tras koncertowych. W rozmowie z koreańską agencją informacyjną Yonhap, przedstawiciel wytwórni wykluczył możliwość rozwiązania girlsbandu:

Girls’ Generation jest cenną i wiele znaczącą grupą dla SM, jak również dla fanów. Członkowie zespołu w ogóle nie myślą o jego rozwiązaniu. Jednakże, ze względu na fakt, iż są wśród nich osoby, których kontrakty zakończyły się, będziemy prowadzić rozmowy dotyczące przyszłego kierunku dla Girls’ Generation i podejmiemy ostrożną decyzję.

Grupa SNSD zadebiutowała w 2007 roku z singlem “Into the New World”, jednakże nie odniosła ona pożądanego sukcesu komercyjnego. Dopiero w 2009 roku, za sprawą utworu “Gee”, girlsband szturmem zdobył szczyty azjatyckich list przebojów. Dziewczęta próbowały również swoich sił na rynku amerykańskim, gdzie na początku 2012 roku nakładem wytwórni Interscope ukazał się album “The Boys”. Grupa wystąpiła również w programach “The Late Show with David Letterman” oraz “Live! with Kelly”, co jednak nie pomogło w zdobyciu popularności na tamtejszym rynku muzycznym.

Myślicie, że kontynuowanie działalności grupy w tak okrojonym składzie jest dobrym pomysłem? 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus