Tomek Makowiecki gościem specjalnym Anity Lipnickiej & The Hats

Tomek Makowiecki to pierwszy z gości specjalnych, którzy uświetnią warszawski koncert Anity Lipnickiej & The Hats. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada, w dniu premiery najnowszej płyty artystki „Miód i dym”. Nazwiska kolejnych gości poznamy wkrótce! 

Podczas premierowego występu w Stodole publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję usłyszeć jako pierwsza nowe piosenki z najnowszej albumu Anity Lipnickiej „Miód i dym” w wersji koncertowej. Nie zabraknie też starszych kompozycji, doskonale znanych fanom artystki, chociażby z niezapomnianego, grudniowego koncertu z 2016 roku. Na scenie towarzyszyć będzie artystce formacja The Hats, którą tworzą: Bartosz Niebielecki – bębny, Kamil Pełka – bas, Piotr Świętoniowski – instrumenty klawiszowe oraz Bartek Miarka – gitary.

Tomek Makowiecki zadebiutował płytą “Makowiecki Band” w 2002 roku. W maju 2005 roku wydał swoją drugą płytę “Piosenki na nie”, a dwa lata później ukazała się trzecia płyta “Ostatnie wspólne zdjęcie”. W 2010 stworzył razem z Przemkiem Myszorem i Wojtkiem Powagą grupę NO! NO! NO!, która w 2010 roku wydała album pod tym samym tytułem. W grudniu 2011 ukazała się płyta “Muzyka z serca”, której Makowiecki został producentem muzycznym, będąca dodatkiem do kalendarza “Dżentelmeni 2012”. Dwa lata później Makowiecki powrócił do solowej działalności artystycznej. Jego pierwszy po siedmioletniej przerwie album studyjny zatytułowany „Moizm” ukazał się w 2013 roku i spotkał się z przychylnymi recenzjami.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus