Teledysk do najnowszego singla Jessie J debiutuje w sieci! Zobacz klip do “Not My Ex”

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Jessie J potwierdziła jakiś czas temu zakończenie prac nad swoim nowym materiałem. Nadchodzące wydawnictwo Cornish ma się znacznie różnić od jej dotychczasowych dokonań i być odzwierciedleniem zmian w jej życiu, co spotkało się z ciepłym przyjęciem fanów i – niestety – jak dotąd komercyjną klęską. Artystka jednak nie poddaje się i zaprezentowała właśnie teledysk do najnowszego utworu ze swojego nadchodzącego projektu.

Utwór “Not My Ex” jest drugim po wydanym niedawno singlu “Think About That” przedsmakiem nowego materiału Jessie J, który znajdzie się na czwartym studyjnym albumie wokalistki zatytułowanym „R.O.S.E.”. Zgodnie z zapowiedziami piosenka trafiła do serwisów strumieniowych i sprzedaży cyfrowej 6 października, natomiast zrealizowany w czerni i bieli teledysk do kompozycji zadebiutował w sieci tydzień później, 13 października. Wydawnictwo “R.O.S.E.” trafić ma do sprzedaży prawdopodobnie w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Jessie J zatytułowany „Sweet Talker” ukazał się jeszcze w 2014 roku, a przez mijające miesiące wokalistka uraczyła także fanów coverem piosenki „Can’t Take My Eyes Off You” oraz oryginalnym utworem „Real Deal” nagranymi na potrzeby różnych kampanii reklamowych. Nowy teledysk Cornish możecie oczywiście zobaczyć poniżej! Jak Wam się podoba kompozycja “Not My Ex” i stworzony do niej teledysk?

Udostępnij na Google Plus