Selena Gomez zapowiada trzeci album! | POPHEART.pl

Selena Gomez kolejny raz o nadchodzącym albumie: “Chcę się w pełni poświęcić muzyce”

Mimo zapowiadanej niedawno przerwy amerykańska wokalistka i aktorka Selena Gomez najwyraźniej wciąż kompletuje materiał na swój nadchodzący album. Jeszcze niedawno swoją premierę miał nowy singiel artystki “Fetish”, a wczoraj w ręce fanów trafiło kolejne nagranie zatytułowane “Wolves”, które Gomez zrealizowała z DJ-em i producentem Marshmello. Jednocześnie sama zainteresowana ujawniła w nowym wywiadzie kilka kolejnych informacji na temat swojego kolejnego wydawnictwa, którego najwyraźniej możemy spodziewać się już wkrótce!

W środę czasu amerykańskiego Selena Gomez w rozmowie z Zanem Lowem ujawniła kilka nowych szczegółów dotyczących swojej kolejnej płyty. Potwierdziła ona między innymi, że wciąż kompletuje materiał na swoją trzecią płytę i wbrew zapewnieniom o przerwie w najbliższym czasie zamierza w pełni poświęcić się muzyce. Dodatkowo ku uciesze fanów artystka wyznała także, że ma w tym momencie wystarczająco dużo piosenek, aby stworzyć z nich nie jeden, lecz aż dwa nowe albumy. Efekty jej pracy mamy podobno usłyszeć już wkrótce.

Jestem gotowa. Chcę się w pełni poświęcić muzyce i wrócić do pracy. Szczerze mówiąc czuję, że mam gotowe już dwa albumy, ale wciąż chcę to dokładnie przemyśleć. Wszystko przebiega dużo szybciej niż ludziom się wydaje, a ja chcę się upewnić, że wszystko jest dobrej jakości, gotowe do wydania i nie chcę niczego wymuszać. (…) Zależało mi żeby moja muzyka niosła teraz ze sobą jakiś przekaz, dlatego postanowiłam się nie spieszyć. Nie chcę tego przekombinować, a świat popu potrafi być czasem bardzo rozpraszający. W tym roku robiłam wszystko w swoim tempie.

Przypomnijmy, że Selena Gomez ma na swoim koncie jak dotąd dwa solowe krążki, z których ostatni to “Revival” wydany jeszcze w 2015 roku. Utwór “Wolves” jest natomiast już czwartym utworem, który wokalistka zaprezentuje fanom w ciągu tego roku: poprzednie kompozycje zatytułowane “Bad Liar”, “Fetish”oraz nagrane z Kygo “It Ain’t Me” ukazały się w ciągu ostatnich kilku miesięcy i wszystkie odniosły spory sukces komercyjny. Czekacie na nowy album Seleny?

Udostępnij na Google Plus