Selena Gomez kobietą roku Billboard

Magazyn Billboard uhonoruje Selenę Gomez nagrodą “Women of The Year” podczas tegorocznej gali “Woman in Music”, mającej odbyć się 30 listopada w Los Angeles. Amerykańska gwiazda dołączy do grona znakomitych artystek wyróżnionych tą nagrodą m.in. Lady Gagi, Pink, Beyonce czy Madonny.

Selena Gomez stała się sławna za sprawą disney’owskiego serialu “Czarodzieje z Waverly Place”, następnie rozpoczęła swoją karierę muzyczną w zespole “Selena Gomez & The Scene”. W ostatnich latach gwiazda nie tylko zawojowała listy przebojów swoimi utworami, lecz również była producentem wykonawczym serialu “13 Reasons Why”, współpracowała z Pumą, brała udział w akcjach charytatywnych czy była ambasadorką UNICEF. John Amato, prezes The Hollywood Reporter-Billboard Media Group, w swoim uzasadnieniu przedstawił szereg zalet artystki:

Selena nie tylko zdobywa szczyty list przebojów, lecz również ciągle inspiruje wszystkie młode kobiety do bycia autentycznym i nie bać się wyrażać swojego zdania […]. Nigdy nie boi się mówić tego, co myśli, jak również używa swojej pozycji w poparciu potrzeb innych.

Lubicie Selenę? Uważacie, że powinna dostać to wyróżnienie?

Udostępnij na Google Plus