Selena Gomez i Marshmello we wspólnym utworze! Poznaj szczegóły singla “Wolves”

Amerykańska wokalistka i aktorka Selena Gomez co prawda ostatnio postanowiła zwolnić tempo i poświęcić swojemu zdrowiu trochę więcej czasu, ale mimo tego fani nie mogą narzekać na brak aktywności z jej strony! Jeszcze niedawno swoją premierę miał nowy singiel artystki zatytułowany “Fetish”, który mimo umiarkowanych działań promocyjnych całkiem nieźle poradził sobie na listach przebojów, a już za kilka dni na fanów wokalistki czeka kolejna niespodzianka.

W sieci od pewnego czasu dużo mówiło się o kolaboracji Seleny Gomez z producentem i DJ-em Marshmello, co na łamach różnych mediów wielokrotnie potwierdzali i komentowali też sami zainteresowani. Po wielu tygodniach oczekiwania na jakiekolwiek szczegóły odnośnie ich współpracy wiemy nareszcie, że singiel został oficjalnie zatytułowany “Wolves” i ukaże się już w przyszłą środę, 25 października. Jak dotąd raczej niewiele mówi się o ewentualnym teledysku do nagrania, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne w ciągu nadchodzących dni.

Przypomnijmy, że Selena Gomez ma na swoim koncie jak dotąd dwa solowe krążki, z których ostatni to “Revival” wydany jeszcze w 2015 roku. “Wolves” będzie natomiast już czwartym utworem, który wokalistka zaprezentuje fanom w ciągu tego roku: poprzednie kompozycje zatytułowane “Bad Liar”, “Fetish” oraz nagrane z Kygo “It Ain’t Me” ukazały się w ciągu ostatnich kilku miesięcy i wszystkie odniosły spory sukces komercyjny. Czy tak samo będzie ze współpracą Seleny z Marshmello? Przekonamy się już wkrótce! 

Udostępnij na Google Plus